Your cart is currently empty!
6 dager
09:00 – 16:00
Oslo
PRINCE2 Foundation + Practitioner er en sertifiseringpakke som gir deg en helhetlig sertifisering innen prosjektledelse og PRINCE2. Sertifiseringspakken passer for deg som ønsker å lære en metode for prosjektarbeid og hvordan den bør tilpasses ulike typer prosjekter, virksomheter og bransjer.
PRINCE2 Foundation + Practitioner er både for deg som er prosjektleder og deg som ønsker å bli det. Det passer også for andre nøkkelpersoner som er involvert i ulike deler av prosjekter. Mange som har tatt kurs hos oss sier at kompetansen de har fått fører til større ansvar og flere spennende arbeidsoppgaver, og at sertifiseringen utgjør et pluss på CV-en.
Klasseromsundervisning
6 dagers klasseromskurs for Foundation og Practitioner på norsk i moderne lokaler. Pensum og eksamen er på engelsk.
Erfarne kursholdere
Opplæring fra profesjonelle PRINCE2-eksperter med praktisk erfaring med bruk av PRINCE2.
Sertifiseringseksamen
Sertifiseringseksamen er inkludert i kursprisen.
Sertifiseringsbevis
Anerkjent sertifiseringsbevis som dokumenterer din kompetanse.
Tilgang til øvingseksamener
Du får tilgang til testeksamener som gjør at du enkelt får sjekket hvordan du ligger an til eksamen.
Servering
Det blir servert lunsj alle dager, inkludert snacks i småpauser
Du vil få tilsendt en eksamenskode på e-post fra vår eksamensleverandør. Ved bruk av denne velger du ønsket eksamenstid. Eksamen gjennomføres innen 4 uker etter siste kursdag.
Eksamen gjennomføres slik:
PRINCE2 Foundation
PRINCE2 Practitioner
Alt du trenger er en datamaskin med webkamera og mikrofon for å kommunisere med eksamensvakten under eksamen. Et eksamensforsøk er inkludert i prisen.
Direktør og kursholder
Per Ståle har en Executive MBA med fordypning i prosjektledelse, og er en av våre mest erfarne og anvendte instruktører. Han holder kurs i prosjektfaget hver eneste uke og har en unik evne til å tilegne seg forståelse for kundens utfordringer. Han er sertifisert i PRINCE2®, MSP®, MoP®, PMP® og SAFe® Agilist.
Senior manager og kursholder
Torbjørn er en erfaren og engasjert prosjekt- og programleder med høy kompetanse på planlegging, risiko- og kvalitetsstyring innen IKT-prosjekter. Han er sertifisert innen SAFe® Agilist, PRINCE2® og Kongsberg Project Professional Certified (tilsvarende PMP® nivå). Han er godkjent PRINCE2 instruktør, samt har en Mastergrad i prosjektledelse.
Manager
Ilse er en meget talentfull konsulent, som har god innsikt og kompetanse innen prosjektledelse. Hun har Diploma in Project Management fra SKEMA Business School, er sertifisert PRINCE2® Practitioner og PRINCE2® Agile Foundation, og har sertifisering i MOP® Foundation, MSP® Foundation, Leading SAFe® og ICAgile Certified Professional-Agile Coach.
Senior konsulent og kursholder
Carina jobber som senior konsulent og kursholder hos Metier Academy i Sverige. Hun har lang erfaring innen prosjektledelse og har jobbet med både tradisjonelle og smidige prosjektleveranser de siste 25 årene. Carina er utdannet sivilingeniør fra Kungliga Tekniske Högskolan (KTH) i Stockholm. Hun er sertifisert innen SAFe® Agilist og PRINCE2®.
Vi setter opp kurs på forespørsel for bedrifter og grupper. Fyll ut skjemaet og vi tar kontakt med deg.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.